MİSYON VE VİZYON

Yelkenciler Gayrimenkul;

Ulusal ve uluslararası alanda insanlığa hep daha iyi hizmetler sunabilmek amacıyla, sahasına giren tüm konularda rekabet edebilecek düzeyde sağlam temeller üzerine oturtulmuş bir büyümeyi hedef edinmiştir.

Misyonumuz;

Çevreye saygılı olmak, sağlık ve emniyeti hep ön planda tutmak, kalite ve sağlamlığı temin etmek, müşteri memnuniyetini arttırmak, mükemmelliği yakalamak, güvenilirliğini koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli gelişme içinde olmaktır.

Vizyonumuz;

Çağımızın evrensel koşullarına uygun bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan özel sektör ve kuruluşların önde gelenleri arasında yer almaktır. Gayrimenkul Alım Satım ve Kiralama ile ilgili her türlü danışmanlık hizmetlerinde, seçkin portföyü ile güvenilirliğin adresi olma çabasındayız.

MİSYON ve VİZYON vizyonumuz: Organizasyonel ve teknolojik altyapımızı sürekli geliştirerek, Uluslararası Kalite Standartlarına uyumlu hizmet taahhüdümüz ile, dürüst, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet prensiplerimizden ödün vermeden, Ülke ekonomisine sürekli katma değer sağlayarak sektörün Ulusal ve Uluslararası alanda Lider Şirketi olmaktır. misyonumuz: Müşteri odaklı risk analizini ilke edinmiş profesyonel ve dinamik kadromuz ile talepleriniz karşısında yaratıcı çözüm sunmak. YELKENCİLER GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI A.Ş,vizyonumuz, Organizasyonel, teknolojik, altyapı, Uluslararası, Kalite, Standart,hizmet, taahhüt, dürüst, güvenilir, müşteri, memnuniyet,prensip, Ülke, ekonomisi, katma değer, Ulusal, Lider, misyonumuz, risk analizi, ilke, profesyonel, dinamik, kadro, talep, yaratıcı,çözüm sunmak. YELKENCİLER GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI A.Ş vizyonumuz: Organizasyonel ve teknolojik altyapımızı sürekli geliştirerek, Uluslararası Kalite Standartlarına uyumlu hizmet taahhüdümüz ile, dürüst, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet prensiplerimizden ödün vermeden, Ülke ekonomisine sürekli katma değer sağlayarak sektörün Ulusal ve Uluslararası alanda Lider Şirketi olmaktır. misyonumuz: Müşteri odaklı risk analizini ilke edinmiş profesyonel ve dinamik kadromuz ile talepleriniz karşısında yaratıcı çözüm sunmak.